laptop tamiri, notebook tamiri, bga çip değişimi,laptop tamir teknik servis notebook tamir merkezi, kocaeli laptop tamiri, kocaeli notebook tamiri,tablet tamir Google+ ... Google+'da bizi ziyaret edin ...
Anasayfa » Laptop Teknik Servis » Laptop tamir, notebook teknik servis ,laptop yedek parçaları

Laptop tamir, notebook teknik servis ,laptop yedek parçaları

Laptop tamir, notebook teknik servis ,laptop yedek parçaları

Firmamız 1999 yılından beri hizmet vermektedir. Laptop tamiri konusunda uzman kadro ile hgertülü laptop yedek parçası (laptop klavyeleri, laptop adaptörleri, laptop ekranları, laptop coverları, laptop anakartları…) bulunmaktadır.

Laptop Tamiri :

BGA Cip değişimi nedir ? : Metaj Bilgisayar tarafından BGA REWORK makinesi kullanılarak anakart üzerindeki ekran ve köprü chipsetlerinin çıkartılıp yenilerinin takılma işlemidir. Bu işlem firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. VGA cip değişimi, Kuzey ve Güney köptü değişimleri de yine Metaj Bilgisayar tarafından garantili yapılır.

Laptop tamir süresi nekadardır ?: İl dışından göndermiş olduğunuz arızalı laptopların arıza tespit süresi 2 iş günüdür. 2 iş günü içinde onay verildiği taktirde ürün onarılıp adresinize gönderilir.

Arıza tespit ücreti nekadardır ?: Firmamız yüksek müşteri memnuniyeti kapsamında arıza tespitinden ücret “almamaktadır.” Arıza tespiti sonunda istediğiniz sebepten yaptırmaktan vazgeçebilirsiniz.

Laptopumu size nasıl gönderebilirim ?: MNG Kargo anlaşmamız çerçevesinde bulunduğunuz bölgedeki MNG kargo şubesine gidip METAJ BİLGİSAYAR adına gönderinizi “ÜCRETSİZ” olarak yapabilirsiniz.

Size Nasıl ulaşabilirim ?:  Bize 0262 606 00 76 ve 0262 332 34 33 numaralı telefonlardan ulaabilirsiniz.

Laptop yedek parçaları online olarak nasıl alabilirim ?: Online alışveriş sitelerimizden www.metaj.com.tr kullanabilirsiniz.

Laptop anakart tamiri ,Laptop ekran değişimi, Laptop kasa değişimleri ve tamiri, Laptop adaptör tamiri ,Laptop bataryaları

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Acer klavye değişimi , yedek parça, parça fiyatları başlıklı makalemizde 1640, 2310 ve 2313LCİ hakkında bilgiler verilmektedir.

179 views

Check Also

Kocaeli Asus | Asus Kocaeli |Kocaeli Asus Bilgisayar Servisi

Kocaeli  Asus bilgisayar Servisi Kocaeli  Asus Notebook Servisi Kocaeli Asus Teknik Servisi   Kocaeli Asus …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Yazarı Google +: Naci Pirimoglu