laptop tamiri, notebook tamiri, bga çip değişimi,laptop tamir teknik servis notebook tamir merkezi, kocaeli laptop tamiri, kocaeli notebook tamiri,tablet tamir Google+ ... Google+'da bizi ziyaret edin ...
Anasayfa » LAPTOP TAMİRİ » Laptop ekranım kırldı. (Çözümü)

Laptop ekranım kırldı. (Çözümü)

Laptop ekranım kırldı. (Çözümü)kirik laptop ekrani

Laptop ekranım kırıldı. Laptop ekranının çatlaması, laptop ekranının mürekkebinin akması laptop ekranı kaça mal olur ? , laptop ekranları kaç para gibi şikayetlerle servisimize gelen müşterilerimiz için 2 yıl garantili ve ojinal yedek parça sunmaktayız. Asus, Casper, Exper, Dell, HP, Compaq, Samsung, Toshiba, Lenovo ,Sony laptopların ekranları servimizde bulunmaktadır.

Laptop ekranları Led ve florasan olarak 2 ayrı çeşittir. Bunlardan ilk çıkanı florasanlı modeller ikinci çıkanı ise LED ekranlardır. Girişleri bir birine uymaz. Bu yüzden çeviriciler kullanılmadan bir birlerine çevrilemezler. Led ekranlarda görüntü biraz daha canlıdır. Ayrıca led ekranlı laptopların şarjlarınında daha uzun gittiği bilinmektedir.

Kocaeli Laptop ekran değişimi servisi : 0262 606 00 76 – 0262 332 34 33 (Metaj Bilgisayar)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Laptop ekranım kırldı. (Çözümü), 9.5 out of 10 based on 2 ratings

Bir önceki yazımız olan Hp Pavilion G60-120us Notebook laptop tamiri başlıklı makalemizde bga chip değişimi, bga cip değişimi ve bilgisayar açılmıyor Hp Pavilion G60-120us laptop hakkında bilgiler verilmektedir.

271 views

Check Also

Kocaeli Asus | Asus Kocaeli |Kocaeli Asus Bilgisayar Servisi

Kocaeli  Asus bilgisayar Servisi Kocaeli  Asus Notebook Servisi Kocaeli Asus Teknik Servisi   Kocaeli Asus …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Yazarı Google +: Naci Pirimoglu