laptop tamiri, notebook tamiri, bga çip değişimi,laptop tamir teknik servis notebook tamir merkezi, kocaeli laptop tamiri, kocaeli notebook tamiri,tablet tamir Google+ ... Google+'da bizi ziyaret edin ...
Anasayfa » Laptop Teknik Servis » Kocaeli HP notebook servisi Laptop tamir servisi

Kocaeli HP notebook servisi Laptop tamir servisi

Kocaeli HP laptop servisi Laptop tamir merkezihp_logo

Kocaeli Hp notebook servisimiz Hp notebooklarda üretimden doğan aşırı ısınma, ekran chipi sorunları ekran kayması , görüntü gelmemesi , klavye tuşlarının basmaması gibi sorunlarda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Ayrıcı kullanıcı hatası sonucu ekranın kırılması , su dökülmesi , sıvı teması sonucu ortaya çıkan arızlarda servisimizde giderilmektedir. Hp notebooklarda fanın tozlanması ve fan soğutucusunun tozdan dolayı kapanması sonucu laptoplarda Ekran chip sorunu görülmektedir. Bu sorun bilgisayarınızda görüntü gelmemesi, power tuşa bastığınızda laptopunuzun kapanıp açılması , ekran da çizgilerin oluşması ve laptopunuzun ekranındaki renklerin karışması olarak görülür. Bu sorunda ekran chipi değiştirilerek yada chipin altındaki lehim toplarının yenilenmesi sonucu çözülmektedir.

Laptop üzerinde bulunan diğer chip setlerinde değişimi ve tamiri aynı şekilde yapılmaktadır. Hp Laptopunuzun şarj almaması ve hiç elektrik gelmeme sorunlarıda hp laptop adaptörünüzün bozulması yada hp power jack yani laptopunuzun üzerindeki elektrik jakının bozulması sonucu oluşmaktadır. Laptop şarj cihazı yad power jack değişim ile sorun giderilebilmektedir.

Hp notebooklarda uzman kadro ile Çalışan Kocaeli HP notebook servisimiz diğer arızalarda da hizmet vermektedir. 15.6 led ekran değişimleri, klavye değişimleri orjinal adaptör ve piller , anakart tamirleri servisimizde güvenle yaptırabilmektesiniz. Hp laptop servisimiz 0262 606 00 76 numaralı telefondan ulaşabilşirsiniz.

Kocaeli HP Notebook Servisi adresimiz

 Kocaeli hp servisimiz Belsa Plaza no 66 Kocaeli-  İzmit Metaj Bilgisayar 
0262 606 00 76
 hpG62
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kocaeli HP notebook servisi Laptop tamir servisi, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Acer klavye değişimi , yedek parça, parça fiyatları başlıklı makalemizde 1640, 2310 ve 2313LCİ hakkında bilgiler verilmektedir.

70 views

Check Also

Kocaeli Asus | Asus Kocaeli |Kocaeli Asus Bilgisayar Servisi

Kocaeli  Asus bilgisayar Servisi Kocaeli  Asus Notebook Servisi Kocaeli Asus Teknik Servisi   Kocaeli Asus …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Yazarı Google +: Naci Pirimoglu