laptop tamiri, notebook tamiri, bga çip değişimi,laptop tamir teknik servis notebook tamir merkezi, kocaeli laptop tamiri, kocaeli notebook tamiri,tablet tamir Google+ ... Google+'da bizi ziyaret edin ...
Anasayfa » Laptop Teknik Servis » En iyi laptop notebook tamir yeri servisi

En iyi laptop notebook tamir yeri servisi

En iyi laptop notebook tamir yeri logo

En iyi laptop notebook tamir yeri servisi Kocaeli Metaj laptop tamir merkezi olarak bilinmektedir. Kocaeli ilinde 1999 yılından beri hizmet veren Metaj laptop tamir merkezi Kocaeli ilindeki en eski laptop tamir merkezidir. Kocaeli ilinde ilk BGA makinesini ithal edip bga chip değişimlerini başarı ile yapmıştır. Laptopum bozuldu nerde yaptırmalıyım ? Kocaelin deki en iyi laptop notebook tamircileri nerede ? En hızlı laptop tamiri nerede yapılır gibi soruların cevapları Metaj Laptop tamir merkezidir.

İlk zamanlar Kocaeli ilindeki diğer bilgisayarcılar gibi yakın illerdeki bilgisayar tamir merkezlerine göndermeyip kendi bilgi ve tecrübesiyle Kocaeli iline tamir için bilgisayar gönderilmesini sağlamıştır. Mevut 40 adet internet sitesi ile ciddi ve profesyonel duruşunu bir kez daha ortaya koymuştur. Her zaman fiyat ve hızı ile taklitlerinden bir kaç adım öndedir.  Marka bağımsız laptop tamiri yapan Metaj laptop tamir merkezi laptop tamiri anakart tamiri ekran değişimleri tablet dokunmatik değişimleri laptop kasa ve menteşe değişimlerini yapmaktadır.

Belsa plaza no 66 – 72 Kocaeli adresinde bulunana Metaj laptop tamir merkezi 0262 606 00 76 numaralardan ulaşabilirsiniz.

Metaj Laptop tablet tamir servisi 0262 606 00 76- 0262 332 34 33 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
En iyi laptop notebook tamir yeri servisi, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Bir önceki yazımız olan Acer Aspire 2920 serisi notebook tamiri başlıklı makalemizde Acer Aspire 2920, Acer Aspire 2920 anakart tamiri ve Acer Aspire 2920 klavye değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

232 views

Check Also

Kocaeli Asus | Asus Kocaeli |Kocaeli Asus Bilgisayar Servisi

Kocaeli  Asus bilgisayar Servisi Kocaeli  Asus Notebook Servisi Kocaeli Asus Teknik Servisi   Kocaeli Asus …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Yazarı Google +: Naci Pirimoglu