laptop tamiri, notebook tamiri, bga çip değişimi,laptop tamir teknik servis notebook tamir merkezi, kocaeli laptop tamiri, kocaeli notebook tamiri,tablet tamir Google+ ... Google+'da bizi ziyaret edin ...
Anasayfa » LAPTOP TAMİRİ » Asus F3 serisi alt kasa fiyatı

Asus F3 serisi alt kasa fiyatı

asus f3 alt kasaAsus F3 serisi alt kasa fiyatı

Asus F3 serisi (Asus F3S, Asus F3E, Asus F3F, Asus F3J.. ) alt kasaların üretim hatasından dolayı menteşe girişilerinden kırılması Asus F3 serisi laptoplarda sıklıkla görülen bir problemdir. Metaj bilgisayar olarak Asus F3 serisi alt kasaların tamirini veya güçlendirilmiş şekilde yenilerini montaj dahil uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca Asus F3 serisi laptopların kasa kırılmasından sonra ekrana silik görüntü vermesinin sebebi olan  fly invertor kartı (kablosu) da stoklarımızda bulunmaktadır. Asus F3 serisi laptopların alt kasa tamiride firmamızda yapılmaktadır.

Asus F3 Serisi  (Asus F3S, Asus F3E, Asus F3F, Asus F3J.. ) laptopların kasalarının özellikleri :

En çok kırılan kısımları özel sağlamlaştırıcı maddeler ile sağlamlaştırılmış ve orjinaldan daha sağlam hale getirilmiştir.

Asus F3 Serisi  (Asus F3S, Asus F3E, Asus F3F, Asus F3J.. ) laptopların silik görüntü gelme problemi:

Asus F3 Serisi  (Asus F3S, Asus F3E, Asus F3F, Asus F3J.. ) laptopların kasalarının kırılmasından sonra menteşe yanında bulunana fly invertör kablosuda açıp kapatma esnasında zarar görür ve ekrana silik görüntü vermesine sebep olur. Bu kartların tamiri malesef yapılamaz. Değişilmediği zamanlarda zaten hassas olan laptop anakartına onarılamaz arızalar verdire bilir. Asus F3 serisi laptopun kasa kırlması durumunda ekran açılıp kapatılmamalı ve biran önce servise gönderilmelidir. Asus F3 serisi laptop alt kasa servis telefon numarası : 0262 606 00 76 online destek MSN: online@kocaeliteknikservis.com

Asus F3 serisi laptopların kasa değişimi için servis telefon numaralarımız :

0262 606 00 76 -0262 332 34 33

Online destek MSN: online@kocaeliteknikservis.com

Türkiye’nin heryerinden anlaşmalı kargo firmalarımız ile  uygun kargo fiyatlarına Asus F3 serisi laptoplarınızı tamir için servisimize gönderebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir önceki yazımız olan Hp Pavilion G60-120us Notebook laptop tamiri başlıklı makalemizde bga chip değişimi, bga cip değişimi ve bilgisayar açılmıyor Hp Pavilion G60-120us laptop hakkında bilgiler verilmektedir.

1.831 views

Check Also

Kocaeli Asus | Asus Kocaeli |Kocaeli Asus Bilgisayar Servisi

Kocaeli  Asus bilgisayar Servisi Kocaeli  Asus Notebook Servisi Kocaeli Asus Teknik Servisi   Kocaeli Asus …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Yazarı Google +: Naci Pirimoglu